Toimitus 2014:3

PÄÄTOIMITTAJA Anssi Joutsiniemi, 040-589 6223, anssi.joutsiniemi@tut.fi
TOIMITUSSIHTEERI Sakari Metsälampi, toimitussihteeri@yss.fi
PRO TEESI Teemu Holopainen, 040-7753606
KLASSIKKOPALSTA Mikko Mälkki, 0400-617 647
KIRJAT Tuomas Ilmavirta, 050-512 4576
Jani Päivänen, 020-7864 424
Mikko Annala, mikko.annala@helsinki.fi
Christer Bengs, christer.bengs@aalto.fi
Venla Bernelius, venla.bernelius@helsinki.fi
Maija Faehnle, maija.faehnle@gmail.com.fi
Gareth Griffiths
Johanna Hankonen, 040-763 3157
Jouni Heinänen, 050-353 6543
Teemu Holopainen, 040-7753606
Mervi Ilmonen, 09-4702 2141
Jonna Kangasoja, 050-441 2863, jonna.kangasoja@aalto.fi
Anja Kervanto Nevanlinna, 09-490 523
Markus Laine, markus.laine@uta.fi
Turo-Kimmo Lehtonen, 09-191 23251
Panu Lehtovuori, Talsinki
Mikko Lindqvist, 040-514 1918
Pasi Mäenpää, 09-191 24615
Annuska Rantanen, annuska.rantanen@tut.fi
Paavo Uusitalo, Torun
TOIMITUKSEN OSOITE Yhdyskuntasuunnittelu-lehti
Tieteiden talo
Kirkkokatu 6
00170 Helsinki
ULKOASU JA TAITTO Valtteri Bade
KANSIKUVA
PAINO J-Paino Hiirikoski Oy, Helsinki 2014
IRTONUMEROIDEN MYYNTI Akateeminen Kirjakauppa
TiedekirjaIrtonumeron hinta: 10 euroa

Yhdyskuntasuunnittelun seura (yss)

Jäseneksi voi liittyä maksamalla jäsenmaksun tilille SAMPO 800015 – 811147.

Maksuun sisältyy Yhdyskuntasuunnittelu-lehti, joka ilmestyy neljästi vuodessa.
Jäsenmaksu on 40 euroa, opiskelijajäseniltä 15 euroa ja yhteisöjäseniltä 120 euroa vuodessa.
Seuran sihteeri on Linnea Löytönen,
linnea.loytonen@aalto.fi, puh. 050 404 8628.
Seuran osoite on: YSS, Tieteiden talo, Kirkkokatu 6, 00170 Helsinki,
sähköposti: yss@yss.fi http://www.yss.fi